Mesaj gönder
aboutus

Xiamen Winley Electric Co.,Ltd

Xiamen Winley Electric Co.,Ltd Xiamen Winley Electric Co.,Ltd Xiamen Winley Electric Co.,Ltd Xiamen Winley Electric Co.,Ltd
1 2 3 4
Xiamen Winley Electric Co.,Ltd
<-Video Images->
İş türü: Üretici
Satıcı
Ana Pazar: Dünya çapında
Markalar: WINLEY
No. Çalışanları: 50~70
Yıllık satış: $15M-$20M
Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 60% - 70%
Hakkımızda
Giriş

WINLEY, Çin'in Xiamen şehrinde yer almaktadır. Her türlü transformatör, voltaj stabilizatörü, voltaj düzenleyicisi, reaktör vb. üretimi konusunda uzmanlaşmış bulunuyoruz.Ürünler endüstriyel makinelerde yaygın olarak kullanılmaktadır., yeni enerji, enerji üretimi, güç tedarik, kömür, metalürji, petrol, kimyasal, inşaat, liman, havaalanı, demiryolu taşımacılığı, kentsel altyapı ve diğer alanlar.

17 yıldan fazla bir deneyime sahip olan WINLEY, her zaman "Doğruluk marka yapar, kalite piyasayı kazanır" yoluna bağlı kalır.bilimsel üretim yönetim sistemi ve kapsamlı müşteri hizmetleri sistemi.

 

WINLEY ISO 9001: 2015 kalite yönetim sistemi sertifikasına sahiptir, Tüm ürünler CE sertifikası tarafından onaylanmıştır, ayrıca UL (partner tarafından yetkilendirilmiş), SASO, SONCAP vb. için başvurabiliriz.Müşteri gereksinimlerine göre.

 

Çin Xiamen Winley Electric Co.,Ltd şirket Profili 0


WINLEY ürünleri Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Okyanusya, Asya ve Afrika'ya satılıyor, dünyanın 100'den fazla ülkesi ve bölgesi WINLEY ürünlerini kullanıyor.Ürünlerimizin kalitesi ve teknik hizmeti dünya çapında tüm müşteriler tarafından tanınır., ve bazı ülkelerde işbirliği yapan distribütörlerimiz var.

Ve uyumluluğun bütünlüğünü, bilimsel ve teknolojik yeniliği, kazançlı işbirliği ruhunu,Tüm ortaklara kaliteli ürünler ve kapsamlı hizmet sunmak, ve dünyanın yeşil elektrik enerjisinin geliştirilmesi için çok çalışın.

Hizmet

Çin Xiamen Winley Electric Co.,Ltd şirket Profili 0

Her türlü transformatör, voltaj stabilizatörü, voltaj regülatörü, reaktör vb. İmalatında uzmanız. Endüstriyel ekipman, CNC makineleri, enerji üretimi, yeni enerji, kömür, metalurji, petrol, kimya, demiryolu taşımacılığı, kentsel altyapıda yaygın olarak kullanılmaktadırlar. ve diğer alanlar.

 

ISO 9001:2015 standardına uygun kalite yönetim sistemi belgesine sahibiz.Her türlü ürün CE sertifikasına ve birçok üçüncü taraf test sertifikasına sahiptir.Ürünlerimiz SASO, UL, vb. gibi birçok ülkenin elektriksel güvenlik gereksinimlerini karşılayabilir.

 

Ürünlerimiz Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Okyanusya, Asya ve Afrika, dünyada 100'den fazla ülke ve bölgeye satılmaktadır.Ürünlerin kalitesi ve teknik servisi dünya çapındaki tüm müşteriler tarafından tanınmaktadır ve bazı ülkelerde kooperatif distribütörlerimiz bulunmaktadır.

 

Bütünlük yönetimi, teknolojik yenilik ve kazan-kazan işbirliği ruhunu ileriye taşımaya, her müşteriye en kaliteli ürünleri ve üstün hizmetleri sunmaya ve daha iyi yarınlarımız için daha enerji verimli elektrikli ekipman üretmeye devam edeceğiz.

Ekibimiz

Çin Xiamen Winley Electric Co.,Ltd şirket Profili 0

Ön saflardaki çalışanlarımızın %80'i 3 yıldan fazla, ön saflardaki çalışanlarımızın %30'u 5 yıldan fazla süredir çalışmaktadır.Yıllık çalışan devir hızının sektör ortalamasının çok altında olması, çalışanlarımızın yetkinliğini ve profesyonelliğini yaratmıştır.


Satış personelimizin %90'ı 3 yıldan fazla süredir çalışmaktadır, bu da onları ürünlerin üretim sürecine aşina kılar.Satış sürecinde müşterilere profesyonel tavsiyelerde bulunabilirler.Satış sonrası hizmet sürecinde müşterilerin karşılaştıkları her türlü sorunla zamanında ilgilenebilmektedirler.

İletişim bilgileri